Мовознавча комісія НТШ. З історії людей та ідей

Мовознавча комісія НТШ. З історії людей та ідей / відп. ред. Ганна Дидик-Меуш; Наукове товариство імени Шевченка; НАН України, Інститут українознавства ім. І. Крип’якевича. Львів, 2023. 918 с.

Колективна монографія присвячена 150-річчю Наукового товариства імени Шевченка. У томі зібрано дослідження сучасних мовознавців із різних галузей: історії мови та історії мовознавства, граматики і правопису, лексикології і лексикографії, ономастики і словотвору, текстології і текстографії, діалектології і соціолінгвістики, лінгводидактики і термінології. Такий матеріял повноцінно репрезентує як значний науковий здобуток членів Мовознавчої комісії НТШ, так і мовознавство загалом – в Україні та поза нею.
Для фахівців, гуманітаріїв і всіх, кого цікавить сучасне мовознавство в різних його аспектах.


Завантажити оригінал




Дивіться також:

Трансформація суспільно-політичних процесів: українці Східної Галичини (1772–1918): монографія
Місцеве самоврядування в Україні (ХХ – початок ХХІ століття). Західні землі: монографія
Артимишин Ю. Депортаційні акції 1940-х років у національній пам’яті українців: стан та перспективи дослідження
Оголошення:
Новини:

Запрошуємо на науковий семінар "Адвокатура України в іменах і фактах"

Захід відбудеться 29 жовтня 2024 р. о 15:30 у Львівському музеї історії релігії та онлайн на Zoom-платформі

За підтримки Національного фонду досліджень України відбувся науковий семінар "Формування та репрезентація пам'яттєвих смислів в габітуальному полі війни"

23 жовтня 2024 р. у Львівському музеї історії релігії в рамках проєкту "Історична пам'ять українців в умовах війни: від конфронтації до консолідації", який реалізовується за підтримки Національного фонду досліджень України, відбувся науковий семінар "Формування та репрезентація пам'яттєвих смислів в габітуальному полі війни".